WŁOCHY 9 dni

Biuro PTTK Sanok oraz Biuro WACTUR zapraszają na wycieczkę:

WŁOCHY 9 dni

13 - 21.07.2018 r.

1. DZIEŃ (piątek) /13.07.2018/

Wyjazd z Polski (Sanok godz. 3:40, Krosno godz. 4:40, Jasło godz. 5:20, Nowy Sącz godz. 7:00) przejazd przez Włochy pół na pół2terytorium Słowacji, Austrii do Tarvisio , zakwaterowanie , obiadokolacja i nocleg.

2 dzień (Sobota) /14.07.2018/
Śniadanie, przejazd do Wenecji. Zwiedzanie Wenecji: przepłynięcie statkiem Kanałem Grande do placu Św. Marka. Msza Święta w Bazylice Św. Marka. Most Rialto, Most Westchnień, przez centrum historyczne, czas wolny. Przejazd do Padwy, zwiedzanie: Plac Prato, Bazylika Św Antoniego, spacer przez centrum historyczne. Przejazd do Rimini (Największy kurort nad Adriatykiem), obiadokolacja, nocleg,

3 dzień (Niedziela) /15.07.2018/
Śniadanie, przejazd do Loreto, zwiadzanie: Bazylika Domku Matki Bożej (Msza Święta), cmentarz żołnierzy polskich. Przejazd do Manoppello- zwiedzanie Sanktuarium Świętego Oblicza. Przejazd do Lanciano, zwiedzanie miejsca „Cudu Eucharystycznego”, przejazd do S.G.Rotondo, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień (Poniedziałek) /16.07.2018/ wlochy1
Śniadanie, przejazd na Monte S. Angelo- zwiedzenie Sanktuarium Michała Archanioła (Msza Święta). Spacer po miasteczku. Przejazd do S.G.Rotondo – zwiedzanie sanktuarium O. Pio, czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień (Wtorek) /17.07.2018/
Śniadanie. PRzejazd do Castel Petroso – zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej (Msza Święta), oraz miejsca objawień. Przejazd na Monte Cassino, zwiedzanie Opactwa Św. Benedykta oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd do Rzymu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień (Środa) /18.07.2018/
Śniadanie. Udział w Audiencji Generalnej na Placu Św. Piotra (uzależnione od obecności Papieża). Zwiedzanie „Wiecznego miasta”: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Santa Maria Maggiore, Bazylika Św. Pawła za Murami, Św. Schody, Koloseum, Łuk Konstantyna, Piramida, Kościół Santa Maria in Cosmedin – „Usta Prawdy”, Kapitol, Fora Cesarskie, Plac
koloseumWenecki, Kwirynał, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański – schody. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7 dzień (Czwartek) /19.07.2018/
Śniadanie. Watykan: Plac i Bazylika Św Piotra, czas wolny na zakup pamiątek. Przejazd do Casci, zwiedzanie Sanktuarium Św. Rity. Przejazd do Asyżu, obiadokolacja i nocleg.

8 dzień (Piątek) /20.07.2018/
Śniadanie, zwiedzanie Asyżu: Bazylika Matki Bożej Anielskiej, Bazyliki Św. Klary i Św. Franciszka, spacer przez centrum historyczne, czas wolny. Wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Włochy, Austrię i Słowację.

9 dzień (Sobota) /21.07.2018/
Przejazd do polski. Przyjazd w godzinach popołudniowych.

 

CENA:  1900 zł (wyjazd z Nowego Sącza)Włochy pół na pół

UWAGA!!!! Dopłata do Wyjazdu z Sanoka 120 zł, Krosna, Jasła 100 zł

 

Cena zawiera:  Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (WC, DVD, Klimatyzacja), 7 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-,3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, Wyżywienie wg programu, Opiekę pilota przewodnika, Kawę oraz herbatę podczas przejazdów. Ubezpieczenie (NW, KL).

Płatne dodatkowo:  Biletów wstępów i rejsów, opłat wjazdowych do miast, oraz zestawów TOUR-GUIDE: 40EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze. Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 770 PLN/os), Napoi do kolacji, Świadczeń nie wymienionych w ofercie.