WŁOCHY 7 dni - Wactur

WŁOCHY: Skarby Italii 

15.05 - 21.05.2018 r.

 Wenecja - Padwa - Rimini - Republika San Marino - Asyż - Casca - Rzym - Watykan 

 

Program wyjazduWłochy pół na pół2

1 dzień (Wtorek) /15.05.2018/
Wyjazd z Polski (Sanok 3:30, Krosno 4:30, Jasło 5:10, Nowy Sącz godz. 7:00) przejazd przez terytorium Słowacji, Austrii do Tarvisio, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień (Środa) /16.05.2018/
Śniadanie, przejazd do Wenecji. Zwiedzanie Wenecji: przepłynięcie statkiem Kanałem Grande do placu Św. Marka – Most Rialto, Most Westchnień, Bazylika Św. Marka, spacer przez centrum historyczne, powrót spacerem na parking. Przejazd do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, Plac Prato. Przejazd w okolice Rimini. Zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.

3 dzień (Czwartek) /17.05.2018/
Śniadanie, pobyt wypoczynkowy nad morzem. W godzinach popołudniowych przejazd do Republiki San Marino – zwaiedzanie, spacer przez centrum historyczne, degustacja likierów, czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień (Piątek) /18.05.2018/wlochy1
Śniadanie, przejazd do Asyżu – zwiedzanie: Bazylika Matki Bożej Anielskiej, Bazyliki Św. Klary i Św. Franciszka, spacer przez centrum historyczne. Przejazd do Casci, zwiedzanie Sanktuarium Św. Rity. Przejazd do Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień (Sobota) /19.05.2018/
Śniadanie. Przejazd na Watykan: Plac i Bazylika Św Piotra. Przejazd do centrum Rzymu – zwiedzanie „Wiecznego miasta”: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Santa Maria Maggiore, Bazylika Św. Pawła za Murami, Św. Schody, Koloseum, Łuk Konstantyna, Piramida, Kościół Santa Maria in Cosmedin – „Usta Prawdy”, Kwirynał, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański – schody. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień (Niedziela) /20.05.2018/
Śniadanie, dalszy ciąg zwiedzania Rzymu: Kapitol, Fora Cesarskie, Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona, Wzgórza Janikulskie – Pomnik Garibaldiego i panorama miasta z tarasu widokowego. W trakcie zwiedzania udział w Modlitwie „Anioł Pański” na Placu Św. Piotra (zależne od obecności Papieża). Obiadokolacja i wyjazd z Rzymu w godzinach wieczornych w kierunku Polski.

7 dzień (Poniedziałek) /21.05.2018/Włochy6
Przejazd przez terytorium Austrii i Słowacji do Polski. Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

 

CENA:  1.350 zł (wyjazd z Nowego Sącza)

UWAGA!!! Dopłata do wyjazdu z Sanoka 120 zł, Krosna, Jasła 100 zł

 

Cena obejmuje:  przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (WC, DVD, Klimatyzacja), 5 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-,3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, Wyżywienie wg programu, Opiekę pilota przewodnika, Kawę oraz herbatę podczas przejazdów. Ubezpieczenie (NW, KL).

 

Cena nie obejmuje:  Biletów wstępów i rejsów, opłat wjazdowych do miast, oraz zestawów TOUR-GUIDE: 30EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze, Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 550 PLN/os), Napoi do kolacji, Świadczeń nie wymienionych w ofercie.