DOLINA PAŁACÓW I OGRODÓW 4 dni

DOLINĄ PAŁACÓW I OGRODÓW

KOTLINA JELENIOGÓRSKA

31.05 - 03.06.2018 r.

Zwolniły się miejsca - zapraszamy  


 PROGRAM:

Wang

Dzień 1

Wyjazd z:

  • Sanoka o godzinie 4:00 z parkingu obok "Kauflandu", ul. Królowej Bony 10
  • Krosna o godzinie 4:50 z przystanku obok Lasów Państwowych, ul. Bieszczadzka
  • Jasła o godzinie 5:30 z placu obok JDK, ul. Kołłątaja 1

Przyjazd do Świdnicy – zwiedzanie barokowego kościoła Pokoju. Zwiedzanie Zamku Książ. Przejazd do Karpacza. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2
wojanow

Śniadanie. Pałac w Karpnikach (z zewnątrz), Pałac w Bukowcu oraz ogród w stylu angielskim z pokazem filmów o Dolinie Pałaców i Ogrodów oraz Hrabinie von Reden. Pałac w Łomnicy, Pałac w Wojanowie, Pałac w Mysłakowicach (z zewnątrz) i domki tyrolskie. Park miniatur w Kowarach i Sztolnie rud uranowych. Karpacz. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd w Sudety. Wyjazd  wyciągiem na Kopę dla chętnych przejście na Snieżkę – (1602 m. najwyższy szczyt Sudetów – czas przejścia ok. 5 godz - trasa łatwa).  Wyjazd w drogę powrotną. Zwiedzanie Świątyni Wang. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4
książ

Śniadanie. Przejazd do Mosznej - zwiedzanie zamku oraz ogrodów. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych godz. wieczornych. 

 

Cena: 670 zł (nizrzeszeni)

          650 zł (członkowie PTTK, młodzież do 16 lat)

Cena obejmuje: przejazd autokarem,  3 noclegi w pensjonacie, 3 obiadokolacje, 3 śniadania, usługa pilota i przewodnika, ubezpieczenie NNW.

Płatne dodatkowo: bilety wstępu oraz inne opłaty obligatoryjne - 150 zł Normalne, 130 zł Ulgowe