WĘGRY: Mezőkövesd - Eger - Bogacs

WĘGRY: Mezőkövesd - Eger - Bogacs

13 - 15.07.2018 r.


 1 dzień

Wyjazd z:

  • Sanoka o godzinie 5:00 z parkingu obok "Kauflandu", ul. Królowej Bony 10.
  • Krosna o godzinie 6:00 z przystanku obok "Lasów Państwowych", ul. Bieszczadzka.
  • Jasła o godzinie 6:30 z placu obok JDK, ul. Kołłątaja 1.

Mezokovesd na WegrzechPrzejazd przez Barwinek, Koszyce, do Mezokevesd - kąpiele w basenach termalnych (Kąpielisko termalne  posiada kilkanaście krytych i odkrytych basenów z wodą o różnej temperaturze. Baseny posiadają wiele atrakcji: bicze i masaże wodne, podwodne prądy, sztuczna fala, zjeżdżalnia, w basenie dla najmniejszych dzieci: wodospad, grzybek, ślizgawka. Na tarasach do opalania można wypożyczyć leżaki.) Przejazd do Egeru.  Obiadokolacja. Nocleg. 

2 dzień

Śniadanie.  Zwiedzanie miasta: Plac Isthvana Dobo, Bazylika – neoklasycystyczna 2 co do wielkości na Węgrzech, Minaret Turecki – wysunięty  najdalej na północ zabytek turecki, pozostałość po dawnym meczecie. egerKąpiele termalne w basenach. Degustacja i zakupy wina w Dolinie Pięknej Pani. Obiadokolacja Nocleg.

3 dzień

Śniadanie. Przejazd na besany w Bogacsu - kąpiele termalne. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

 

Cena:  520 zł (Niezrzeszeni)

            500  zł (dzieci do 12 lat i członkowie PTTK)

Cena obejmuje: przejazd autokarem, 2 obiadokolacje, 2 noclegi  (pokoje 2, 3 os. z łazienkami), 2 śniadanie, usługa przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Płatne dodatkowo: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i na baseny termalne, inne opłaty obligatoryjne -  8000 HUF (ok. 115 zł)