WĘGRY: Mezőkövesd - Eger, kąpiele termalne

WĘGRY: Mezőkövesd - Eger, kąpiele termalne

03 - 04.05.2019 r.

Ostatnie wolne miejsca SugarwareZ-154

 1 dzień

Wyjazd z:

  • Sanoka o godzinie 5:00 z parkingu obok "Kauflandu", ul. Królowej Bony 10.
  • Krosna o godzinie 6:00 z przystanku obok "Lasów Państwowych", ul. Bieszczadzka.
  • Jasła o godzinie 6:30 z placu obok JDK, ul. Kołłątaja 1. Mezokovesd na Wegrzech

Przejazd przez Barwinek, Koszyce, do Mezokevesd - kąpiele w basenach termalnych (Kąpielisko termalne  posiada kilkanaście krytych i odkrytych basenów z wodą o różnej temperaturze. Baseny posiadają wiele atrakcji: bicze i masaże wodne, podwodne prądy, sztuczna fala, zjeżdżalnia, w basenie dla najmniejszych dzieci: wodospad, grzybek, ślizgawka. Na tarasach do opalania można wypożyczyć leżaki.) Przejazd do  Doliny Pięknej Pani - degustacja i zakupy wina. Przejazd do Pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg. 

2 dzień

Śniadanie.  Zwiedzanie miasta: Zamek z wspaniałym widokiem na miasto oraz dobrze zachowanymi basztami i murami na których znajdują się urządzenia obronne i armaty, Plac Isthvana Dobo, Bazylika – neoklasycystyczna 2 co do wielkości na Węgrzech, Minaret Turecki – wysunięty  najdalej na północ zabytek turecki, pozostałość po dawnym meczecie. egerKąpiele termalne w basenach. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

 

Cena:  340 zł (Niezrzeszeni)

            320  zł (dzieci do 12 lat i członkowie PTTK)

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem, 1 obiadokolacja, 1 nocleg w pensjonacie  w Egerze (pokoje 2, 3 os. z łazienkami), 1 śniadanie, usługa przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW,

Płatne dodatkowo: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i na baseny termalne, inne opłaty obligatoryjne -  6000 HUF (ok. 80 zł)