Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

ALBANIA pół na pół

Albania / Durres / Golem

ALBANIA pół na pół

Profil: wycieczka, wypoczynek, zagraniczne, zwiedzanie

Cena: 2 950 zł

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • 13 46 321 71
  • 508 066 679
  • 797 006 716
  • Pon - Pt: 8.00 - 17.00

Opis:

1 DZIEŃ 27.07

Wyjazd z Sanoka o godz. 0:00. Przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry, Serbię do Belgradu - stolicy która jest jednym z najstarszych miast Europy i stolicą Serbii. Spacer po sercu starego Belgradu którym jest Kalemegdan, czyli XVII-wieczna twierdza z rozległym parkiem, skąd roztacza się piękna panorama na ujście Sawy do Dunaju. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ 28.07

Śniadanie. Przejazd przez Kosowo do Albanii w okolicę Durres.  Zakwaterowanie, Czas wolny na zapoznanie się z okolicą hotelu. Obiadokolacja, Nocleg.

3 DZIEŃ 29.07

Śniadanie. Przejazd do miasta portowego Wlora, gdzie rozpoczniemy rejs rekreacyjnym, dwupiętrowym statkiem z możliwością opalania się na jego dachu, albańską muzyką i rakiją! Poza burtą podziwiamy wody zarówno Morza Adriatyckiego jak i Jońskiego. Widoki podczas rejsu relaksują i zachwycają- nie bez powodu tereny te objęte są ochroną i są częścią Morskiego Parku Narodowego. Po zacumowaniu przy półwyspie Karaburun oddajemy się relaksowi na niebiańskiej plaży. Obiad. Następnie po raz kolejny wsiądziemy na statek i wypłyniemy na największą albańską wyspę- Sazan, po drodze obserwując kryjówkę pirata- jaskinię wodną! Po zejściu na brzeg zwiedzimy wyspę która jest usłana dwoma tysiącami bunkrów. Po całym dniu atrakcji po raz ostatni wsiądziemy na statek by odpłynąć w stronę portu we Wlorze, podziwiając słońce chylące się ku zachodowi. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ 30.07

Śniadanie. Całodzienne plażowanie. Obiadokolacja, nocleg

5 DZIEŃ 31.07

Po śniadaniu czas wolny na plażowanie. Obiad. Przejazd do Tirany, spacer po mieście. Zaczniemy go placu Skanderbega, gdzie znajduje się charakterystyczna mozaika, która jest jednym z symboli kraju. Następnie idziemy postkomunistyczną dzielnicą Bllok. Zatrzymujemy się również pod Piramida? oraz bunkrami Hoxhy   i docieramy do Placu św. Matki Teresy.  Przejazd do Kruji, gdzie zaprosimy Państwa na albańską biesiadę w ogrodzie średniowiecznego zamku przy tradycyjnych pieśniach i tańcach lokalnego zespołu folklorystycznego. Powrót do hotelu, nocleg.

6 DZIEŃ 01.08

Śniadanie. Całodzienne plażowanie. Obiadokolacja, nocleg

7 DZIEŃ 02.08

Śniadanie. Przejazd do Prisztiny: spacer z przewodnikiem po ciekawej oraz specyficznej stolicy Kosowa. Przejazd do Serbii. Obiadokolacja. Nocleg.

8 DZIEŃ 03.08

Śniadanie. Powrót do kraju przez Węgry, Słowację. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

W cenie:

Cena zawiera: przejazd autokarem, 7 śniadań, 5 noclegów  w hotelu**** w okolicy Durres (ok. 160 m od plaży), 2 noclegi  w Serbii, 7 obiadokolacji, usługa pilota, usługi przewodników miejscowych, ubezpieczenie Signal Iduna KL 20.000 euro i NNW 15.000 zł + ChP, TFG, TFP

Płatne dodatkowo: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, całodzienny rejs,  obiad podczas rejsu, tradycyjna biesiada, opłaty graniczne oraz inne opłaty obligatoryjne - 75 euro

Uwagi:

Członkowie PTTK oraz młodzież do 16 lat zniżka - 50 zł

Wyjazd jedynie z WAŻNYM Dowodem Osobistym

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów i miejsc.

Plan:

Galeria:

ALBANIA pół na pół/1
ALBANIA pół na pół/2
ALBANIA pół na pół/3
ALBANIA pół na pół/4

Terminy

please wait...

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

w cenie
Sanok
18:00 Królowej Bony, Polska, Parking obok "Kauflandu"
w cenie
Rymanów
18:30 , Polska, Zatoczka przed "Jasiem Wędrowniczkiem"
w cenie
Jasło
18:00 Kołłątaja, Polska, Jasielski Dom Kultury
w cenie
Krosno, Krakowska
18:30 Krakowska, Polska, przystanek obok "Starego Cmentarza"
w cenie
Krosno Lasy
18:35 Bieszczadzka, Polska, Lasy Państwowe

Dopłaty i zniżki

-50 zł
za osobę
Członkowie PTTK
135 zł
za osobę
Ubezpieczenie od Rezygnacji Klienta
Proszę czekać ...