Główna  /  Wczasy  /  Zagraniczne

CZARNOGÓRA pół na pół

Czarnogóra / Bar / Dobra Voda

CZARNOGÓRA pół na pół

BRAK WOLNYCH MIEJSC

MOŻLIWOŚĆ WPISANIA NA REZERWĘ

Profil: wycieczka, wypoczynek, zagraniczne, zwiedzanie

Cena: 2 400 zł

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • 13 46 321 71
  • 508 066 679
  • 797 006 716
  • Pon - Pt: 8.00 - 17.00

Opis:

1 DZIEŃ 18.08

Wyjazd z Sanoka o godz. 18:00. Nocny przejazd przez Polskę, Słowację.

2 DZIEŃ 19.08

Przejazd przez Węgry, Chorwację (przerwa na poranną toaletę, śniadanie we własnym zakresie) do Czarnogóry: Dobra Voda.  Zakwaterowanie, obiadokolacja. Czas wolny na zapoznanie się z okolicą pensjonatu. Nocleg.

3 DZIEŃ 20.08

Śniadanie. Całodzienne plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ 21.08

Śniadanie. Przejazd autokarem do Tivat, przesiadka na statek. Przepłynięcie do urokliwej zatoczki Žajnice, naprzeciw wyspy Mamula, gdzie zatrzymamy się na plażowanie. Obiad. Przepłynięcie do średniowiecznego miasta Herceg Novi gdzie dajemy godzinny  czas wolny. Dalsza część wycieczki prowadzi nas do wyspy w pobliżu Perastu, gdzie zatrzymujemy się na pół godziny, dla chętnych zwiedzanie kościółka barokowego.  Wycieczkę kończymy w  słynnym  porcie  Montenegro w Tivacie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ 22.08

Śniadanie. Całodzienne plażowanie. Obiadokolacja, nocleg

6 DZIEŃ 23.08

Śniadanie. Przejazd do Starego Baru znanego jako centrum oliwiarstwa oraz z przeplatających się kultur: katolickiej, prawosławnej, oraz muzułmańskiej. Spacer po mieście: Stara oliwka która ma około 2300 lat, starówka, zabytkowa twierdza, sad oliwkowy z degustacja produktów oliwnych i poczęstunkiem. Przejazd do Stary Ulcinj jednego z najstarszych miast na Adriatyku w którym przez wieki mieszały się kultury Orientu i Zachodu, o czym nam świadczą zabytki Starego miasta. Spacer po starówce z starożytną twierdzą z rynkiem niewolników, czas wolny. Przejście na „Wielką Plaże” plażowanie trzy godziny (plaża ma długość 13 km, jest szeroka i pokryta drobnym wulkanicznym piaskiem o leczniczych właściwościach. Uważa się że to jest jedna z największych plaż Europy.) Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ 24.08

Śniadanie. Całodzienne plażowanie. Obiadokolacja, nocleg

8 DZIEŃ 25.08

Śniadanie. Przyjazd do małego portu Virpazar gdzie zaczyna się rejs statkiem po Jeziorze Szkoderskim które należy do Parku Narodowego. Jezioro jest miejscem niezwykle malowniczym, które tworzy urozmaicona linia brzegowa z licznymi zatoczkami, półwyspami               i wysepkami rozrzuconymi na jego wodach. Także piękny pejzaż wzbogacają widoki na wysokie góry znajdujące się dookoła jeziora.  Rejs trwa półtora godziny, statek się  zatrzymuje na  15 minut, dla chętnych którzy mogą wskoczyć do wody i wykąpać się w ciepłym jeziorze. Na zakończenie rejsu goście dopływają do małej odludnej plaży na której jest restauracja. Tu na szwedzkim stole jest podawany regionalny obiad rybny. Po obiedzie czas wolny, około dwie godziny na plażowanie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

9 DZIEŃ 26.08

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nad rannych dnia następnego.

Zakwaterowanie:

Pensjonat Usezic: oddalony o około 80 m od plaży Veliki Pijesak w miejscowości Dobra Voda. Pokoje 2,3,4 osobowe wyposażone  w łazienkę z prysznicem i WC (ręczniki wymieniane co 3 dni, bez suszarek), aneks kuchenny, klimatyzacja, TV, Wifi, balkon.

Śniadania (szwedzki stół) i obiadokolacje (serwowana)  serwowane są     w restauracji oddalonej o około 30 metrów od pensjonatu.

Plaża: kamienisto-piaszczysta o długości 600 m, istnieje możliwość wynajęcia serwisu plażowego (leżaki + parasol). Na promenadzie znaleźć można mnóstwo kawiarenek, restauracji i cukierni, nocą zabawę oferują liczne kluby rozrywkowe i dyskoteki

W cenie:

Cena zawiera: przejazd autokarem, 7 śniadań, 7 noclegów  w Pensjonacie w okolicy Baru,  7 obiadokolacji, usługa pilota, usługa przewodnika miejscowego, ubezpieczenie Signal Iduna KL 20.000 euro i NNW 15.000 zł + ChP, TFG, TFP.

Płatne dodatkowo: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsy, obiady podczas rejsów, poczęstunki w sadzie oliwkowym, opłaty graniczne, parkingi, oraz inne opłaty obligatoryjne płatne w autokarze - 100 euro.

Uwagi:

Członkowie PTTK oraz młodzież do 16 lat zniżka - 40 zł

Wymagany ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów i miejsc.

Plan:

Galeria:

CZARNOGÓRA pół na pół/1
CZARNOGÓRA pół na pół/2
CZARNOGÓRA pół na pół/3
CZARNOGÓRA pół na pół/4
CZARNOGÓRA pół na pół/5

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

w cenie
Sanok
18:00 Królowej Bony, Polska, Parking obok "Kauflandu"
w cenie
Rymanów
18:20 , Polska, Zatoczka przed "Jasiem Wędrowniczkiem"
w cenie
Krosno Lasy
18:40 Bieszczadzka, Polska, Lasy Państwowe
w cenie
Krosno, Krakowska
18:45 Krakowska, Polska, przystanek obok "Starego Cmentarza"
w cenie
Jasło
19:15 Kołłątaja, Polska, Jasielski Dom Kultury

Dopłaty i zniżki

-40 zł
za osobę
Członkowie PTTK
Proszę czekać ...