Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

MAGICZNA BARCELONA + COSTA BRAVA

Hiszpania / Costa Brava / Barcelona

MAGICZNA BARCELONA + COSTA BRAVA

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Profil: wczasy, zagraniczne, zwiedzanie

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • 13 46 321 71
  • 508 066 679
  • 797 006 716
  • Pon - Pt: 8.00 - 17.00

Opis:

1 DZIEŃ 04/05.06
Wyjazd z Sanoka w  nocy z niedzieli na poniedziałek o godz. 23:30. Przejazd na lotnisko Kraków - Balice. 6:00 Przelot liniami Wizz Air do Barcelony. Przejazd do hotelu (ok. 100 m od plaży) w miejscowości Blanes, zakwaterowanie, czas wolny na zapoznanie się z plażą, obiadokolacja, nocleg.
2 DZIEŃ 06.06
Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Spacer po Parku Güell wśród bajecznej małej architektury i bujnej roślinności (UNESCO). Zwiedzanie starego miasta: Sagrada Familia -Bazylika Świętej Rodziny (zewnątrz), Port Vell, Kolumna Krzysztofa Kolumba, La Rambla, Plaza Reial, Mozaika Joana Miro, Casa Bruno Quadros, La Boqueria, El Call, Barri Gotic, Katedra Świetej Eulalii, Passeo de Gracia, Casa Mila i Casa Batllo. Zwiedzanie Muzeum i Stadionu FC Barcelony. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ 07.06
Śniadanie. Rejs statkiem w trakcie którego zobaczymy niesamowitą galerię malowniczych urwisk i skał oraz zacumujemy do kilku zatoczek. Spacer po Tossa de Mar - malownicze i niesamowite miasteczko ukryte wśród skał które zachwyci nie tylko przepiękną plażą i zachwycającą przyrodą ale także bogactwem sztuki i historii. Powrót statkiem do Blanes. Obiadokolacja, nocleg.
4 DZIEŃ 08.06
Śniadanie. Przejazd do Figueras - zwiedzanie muzeum Salvadora Daliego. Przejazd do Girony. Spacer po jednej z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Hiszpanii: Casas de Onyar, Lwica Girony - legendy i mity, kościół Sant Feliu, Katedra de Santa Maria, dzielnica żydowska. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
5 DZIEŃ 09.06
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.
6 DZIEŃ 10.06
Śniadanie. Przejazd do Montserrat (najświętsze miejsce w Katalonii) gdzie obejrzymy Klasztor Benedyktyński, Bazylikę oraz Figurkę Czarnej Madonny La Morenety. Czas wolny. Na zakończenie wycieczki odwiedzimy typową hiszpańską bodegę aby wziąć udział w degustacji regionalnych produktów - win, likierów oraz wędlin i serów. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
7 DZIEŃ 11.06
Śniadanie. Pożegnanie z Costa Brava. Przejazd na lotnisko, przelot liniami Wizz Air do Katowic. Powrót autokarem na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

W cenie:

Cena obejmuje: przelot liniami rejsowymi Wizz Air z bagażem do 20 kg , przejazdy autokarem wg programu, 6 śniadań, 6 noclegów w hotelu *** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami), 6 obiadokolacji, usługa pilota i przewodnika miejscowego, ubezpieczenie Signal Iduna KL i NNW + bagaż, TFG, TFP

Płatne dodatkowo: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestaw tour guide oraz inne opłaty obligatoryjne - 100 euro, napoje do kolacji, pokój 1 os. - 570 zł

Uwagi:

Każdy uczestnik w cenie wycieczki może ze sobą zabrać:

  • BAGAŻ PODRĘCZNY o wymiarach 40x30x20 cm i wadze maksymalnie do 10 kg. Bagaż ten musi zmieścić się pod fotelem przed Tobą; może to być torba na laptopa, damska torebka lub mały plecak.
  • PODRĘCZNA WALIZKA NA KÓŁKACH o wymiarach 55x40x23 cm i wadze maksymalnie do 10 kg. Bagaż musi zmieścić się w schowku nad fotelami. Kółka: dozwolone/nieobowiązkowe
  • BAGAŻ REJESTROWANY o wymiarach maks. 149x119x171 cm i wadze maksymalnie do 20 kg.

 

Członkowie PTTK oraz młodzież do 16 lat zniżka - 50 zł

Wymagany ważny dokument tożsamości (dowód osóbisty lub paszport)

Organizator zastrzega sobie możliowść zmiany kolejności zwiedzanych obiektów i miejsc.

Plan:

Galeria:

MAGICZNA BARCELONA + COSTA BRAVA/1
MAGICZNA BARCELONA + COSTA BRAVA/2
MAGICZNA BARCELONA + COSTA BRAVA/3
MAGICZNA BARCELONA + COSTA BRAVA/4

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

w cenie
Sanok
23:30 Królowej Bony, Polska, Parking obok "Kauflandu"
w cenie
Rymanów
23:50 , Polska, Zatoczka przed "Jasiem Wędrowniczkiem"
w cenie
Krosno VIVO
00:10 Bieszczadzka, Polska, Przystanek naprzeciw Galeria VIVO
w cenie
Krosno, Krakowska
00:15 Krakowska, Polska, przystanek obok "Starego Cmentarza"
w cenie
Jasło
00:45 Kołłątaja, Polska, Jasielski Dom Kultury

Dopłaty i zniżki

-50 zł
za osobę
Członkowie PTTK
Proszę czekać ...