Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY

Niemcy / Bawaria / Bawaria / Szwajcaria / Chur / Chur / Włochy / Werona / Werona / Austria / Innsbruck / Innsbruck

POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Profil: wycieczka, zagraniczne, zwiedzanie

Cena: 2 230 zł

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • 13 46 321 71
  • 508 066 679
  • 797 006 716
  • Pon - Pt: 8.00 - 17.00

Opis:

1 dzień 26.07.2023
Przejazd do CZESKIEGO KRUMLOVA - miasteczka wpisanego na listę UNESCO. Spacer po Starym Mieście z wąskimi brukowanymi uliczkami i kamienicami ozdobionymi freskami i attykami. W godzinach popołudniowych przejazd do Austrii w okolice Salzburga, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień 27.07.2023
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przyjazd do miejscowości Prien nad Jeziorem Chiemsee, zwanym często -bawarskim morzem”, rejs widokowy statkiem wycieczkowym na wyspę Herreninsel, gdzie znajduje się największy z baśniowych zamków króla Bawarii Ludwika II - zamek Herrenchiemsee, spacer po parku pełnym fontann oraz zwiedzanie zamku, będącego wierną kopią pałacu wersalskiego, rejs powrotny na stały ląd, następnie wizyta w klasztorze i bazylice pielgrzymkowej w Ettal - jednym z najstarszych miejsc pielgrzymkowych w Niemczech, możliwość zakupu miejscowych wyrobów winiarskich i piwowarskich wyrabianych od setek lat przez mieszkających tutaj Benedyktynów, spacer po przyjemnym ryneczku. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień 28.07.2023
Wczesne śniadanie. wykwaterowanie. Przejazd do miejscowości Chur: 4-godzinna podróż pociągiem BERNINA EXPRESS trasą wpisaną na listę UNESCO, przez absolutnie zapierające dech w piersiach okolice - wysokie, skaliste szczyty, malownicze przełęcze m.in. Bernina 2253m n.p.m.), lodowce, m.in. gigantyczny MORTERATSCH, Jeziora: Czarne i Białe. W regionie zobaczyć można również wiele wiaduktów, m.in. najbardziej imponujący, czyli LANDWASSERVIADUKT Celem naszej podróży jest miasteczko TIRANO we Włoszech. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień 29.07.2023
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do miasteczka SIRMIONE położonego nad jeziorem Garda. Spacer po miasteczku. Przejazd do WERONY - zwiedzanie: główny plac miasta Piazza Bra ze słynnym rzymskim amfiteatrem, XIV-wieczny zamek Castelvechio, Arco dei Gavi - rzymski łuk triumfalny, Brama Borsarich, Piazza dei Signori z pomnikiem Dantego, najwyższa w Weronie wieża Torre dei Lamberti, Piazza delle Ebre, Katedra, na zakończenie zwiedzania zobaczymy dziedziniec Domu Julii z najsłynniejszym balkonem świata. Przejazd przez Alpy do hotelu w Austrii, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień 30.07.2023
Śniadanie, przejazd do INNSBRUCKA - pięknie otoczonej Alpami stolicy austriackiego Tyrolu, spacer po mieście, m.in. rezydencja Habsburgów, bulwar Marii Teresy, urocze zaułki starówki ze słynnym złotym dachem - symbol miasta, czas wolny. Wyjazd do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach późno nocnych.

W cenie:

Cena obejmuje: przejazd autokarem, 4 obiadokolacje, 4 noclegi w hotelach *** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami), 4 śniadania, usługę pilota, ubezpieczenie Signal Iduna KL 20.000 euro i NNW 15.000 zł + bagaż, TFG, TFP

Płatne dodatkowo: bilet na pociąg BERNINA EXPRESS - 430 zł (płatne w biurze przed wycieczką), bilety wstępu do zwiedzanych obiaktów, rejs oraz inne opłaty obligatoryjne - 40 euro (płatne w autokarze)

Uwagi:

Członkowie PTTK oraz młodzież do 16 lat zniżka - 30 zł

Wymagany ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)

Organizator zastrzega sobie możliowość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów i miejsc.

Plan:

Galeria:

POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY/1
POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY/2
POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY/3
POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY/4

Terminy

please wait...

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

w cenie
Sanok
00:00 Królowej Bony, Polska, Parking obok "Kauflandu"
w cenie
Rymanów
00:20 , Polska, Zatoczka przed "Jasiem Wędrowniczkiem"
w cenie
Krosno VIVO
00:40 Bieszczadzka, Polska, Przystanek naprzeciw Galeria VIVO
w cenie
Krosno, Krakowska
00:45 Krakowska, Polska, przystanek obok "Starego Cmentarza"
w cenie
Jasło
01:15 Kołłątaja, Polska, Jasielski Dom Kultury

Dopłaty i zniżki

-30 zł
za osobę
Członkowie PTTK
430 zł
za osobę
Bilet BERNINA
Proszę czekać ...