Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY Bawaria, Szwajcaria, Włochy 6 dni

Szwajcaria / Chur / Chur

POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY Bawaria, Szwajcaria, Włochy 6 dni

BRAK WOLNYCH MIEJSC

MOŻLIWOŚĆ WPISANIA NA REZERWĘ

Profil: wycieczka, zagraniczne, zwiedzanie

Cena: 2 700 zł

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • 13 46 321 71
  • 508 066 679
  • 797 006 716
  • Pon - Pt: 8.00 - 17.00

Opis:

DZIEŃ 1 28.05

Wyjazd z Sanoka o godzinie 00:00 z parkingu obok „Kauflandu” Przejazd do CZESKIEGO KRUMLOVA – miasteczka wpisanego na listę UNESCO. Spacer po Starym Mieście z brukowanymi uliczkami i kamienicami ozdobionymi freskami i attykami. W godzinach popołudniowych przejazd na stronę niemiecką, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 2 29.05

Śniadanie.  Przyjazd do miejscowości Prien nad Jeziorem Chiemsee, często nazwywane „bawarskim morzem”, rejs widokowy statkiem wycieczkowym na wyspę Herreninsel, gdzie znajduje się największy z baśniowych zamków króla Bawarii Ludwika II – zamek HERRENCHIEMSEE, spacer po parku pełnym fontann oraz zwiedzanie zamku, będącego wierną kopią pałacu wersalskiego, rejs powrotny na stały ląd. Następnie wizyta w klasztorze i bazylice pielgrzymkowej w ETTAL – jednym z najstarszych miejsc pielgrzymkowych w Niemczech. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3 30.05

Śniadanie. wykwaterowanie. Przejazd do miejscowości Chur: 4-godzinna podróż pociągiem BERNINA EXPRESS trasą wpisaną na listę UNESCO, przez absolutnie zapierające dech w piersiach okolice – wysokie, skaliste szczyty, malownicze przełęcze m.in. Bernina 2253m n.p.m.), lodowce, m.in. gigantyczny MORTERATSCH, Jeziora: Czarne i Białe. W regionie zobaczyć można również wiele wiaduktów, m.in. najbardziej imponujący, czyli LANDWASSERVIADUKT Celem naszej podróży jest miasteczko TIRANO we Włoszech. Przejazd do hotelu, późna obiadokolacja (ok. 22:00), nocleg.

DZIEŃ 4 31.05

Śniadanie. Przejazd na malownicze południowe wybrzeże Jeziora Garda do położonego na końcu długiego półwyspu SIRMIONE, rejs (uzależniony od pogody) wokół miasta z widokiem na rzymskie ruiny Grotte Catullo, spacer po zabytkowym  miasteczku: liczne miejsca widokowe na jezioro, zwiedzanie średniowiecznej Twierdza Scaligerich jednego z najlepiej zachowanych zamków we Włoszech, czas wolny. Przejazd do BARDOLINO, które słynie z wyrobu wysokojakościowych win o tej samej marce, spacer po Bardolino, czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5 01.06

Przejazd do WERONY – spacer po mieście: główny plac miasta Piazza Bra ze słynnym rzymskim amfiteatrem, XIV-wieczny zamek Castelvechio, Arco dei Gavi – rzymski łuk triumfalny, Brama Borsarich, Piazza dei Signori z pomnikiem Dantego, najwyższa w Weronie wieża Torre dei Lamberti, Piazza delle Ebre, Katedra (z zewnątrz), na zakończenie zwiedzania zobaczymy dziedziniec Domu Julii z najsłynniejszym balkonem świata. Przejazd przez Alpy do hotelu w Austrii, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6 02.06

Śniadanie, przejazd do INNSBRUCKA – pięknie otoczonej Alpami stolicy austriackiego Tyrolu, spacer po mieście, m.in. rezydencja Habsburgów, bulwar Marii Teresy, urocze zaułki starówki ze słynnym złotym dachem – symbol miasta, czas wolny. Wyjazd do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach późno nocnych.

W cenie:

Cena zawiera: przejazd autokarem, 5 noclegów w hotelach ***, 5 obiadokolacji, 5 śniadań, usługa pilota, ubezpieczenie KL i NNW + bagaż, TFG, TFP

Płatne dodatkowo: bilet na pociąg BERNINA – 460 zł (płatne w biurze), bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsy, opłaty wjazdowe do miast, parkingi oraz inne opłaty obligatoryjne - 50 Euro (płatne w autokarze)

Dla chętnych: Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji z imprezy - 145 zł /os. (Ubezpieczyciel: Signal Iduna, wariant: 100 % zwrotu, Rezygnacja z podróży super i jej przerwanie + CP (choroby przewlekłe), warunki ubezpieczenia w zakładce DOKUMENTY)

Uwagi:

Członkowie PTTK oraz młodzież do 16 lat zniżka - 50 zł

Wymagany ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów i miejsc.

Plan:

Galeria:

POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY Bawaria, Szwajcaria, Włochy 6 dni/1
POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY Bawaria, Szwajcaria, Włochy 6 dni/2
POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY Bawaria, Szwajcaria, Włochy 6 dni/3
POCIĄGIEM PRZEZ ALPEJSKIE SKARBY Bawaria, Szwajcaria, Włochy 6 dni/4

Terminy

please wait...

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

w cenie
Sanok
00:00 Królowej Bony, Polska, Parking obok "Kauflandu"
w cenie
Rymanów
00:20 , Polska, Zatoczka przed "Jasiem Wędrowniczkiem"
w cenie
Krosno VIVO
00:40 Bieszczadzka, Polska, Przystanek naprzeciw Galeria VIVO
w cenie
Krosno, Krakowska
00:45 Krakowska, Polska, przystanek obok "Starego Cmentarza"
w cenie
Jasło
01:15 Kołłątaja, Polska, Jasielski Dom Kultury

Dopłaty i zniżki

-50 zł
za osobę
Członkowie PTTK
460 zł
za osobę
Bilet BERNINA
Bilet na paciąg płatny przed wycieczką
145 zł
za osobę
Ubezpieczenie od Rezygnacji Klienta
Proszę czekać ...