Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

PRAGA sierpień

Czechy / Praga / Praga

PRAGA sierpień

Profil: wycieczka, zagraniczne, zwiedzanie

Cena: 950 zł

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • 13 46 321 71
  • 508 066 679
  • 797 006 716
  • Pon - Pt: 8.00 - 17.00

Opis:

PROGRAM:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Sanoka o godz. 3:00  (Kaufland) – Rymanów- Krosno – Jasło. Przejazd do  Blansko k/Brna – godz. 12.20 -zwiedzanie  Jaskini Punkvy z Przepaścią Macochy, spływ łódkami korytem rzeczki Punkwi (Zwiedzający przechadzają się po ogromnych pomieszczeniach i korytarzach z naciekowym wystrojem na dno światowej sławy Przepaści Macocha. Dalszą część zwiedzania stanowi przejażdżka motorówką po podziemnej rzece Punkwie. Podczas przejażdżki zwiedza się Masarykowe pomieszczenie, które należy do najpiękniejszych jaskiniowych pomieszczeń Morawskiego krasu). Przejazd do Pragi – zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Zwiedzanie Pragi (UNESCO) Dzielnica Mała Strona z Hradczanami; klasztor na Strachowie, Plac Loretański z Loretą i Pałacem Czerninów, Plac Hradczański z Pałacem Arcybiskupim, Zamek Praski z katedrą św. Wita (wewnątrz). Czas wolny, zwiedzanie barokowej dzielnicy; Plac Malostranski z perłą praskiego baroku - kościół św. Mikołaja, kościół karmelitański, kamienny Most Karola. Spacer po ogrodzie hrabiego Waldsztajna. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Pragi (UNESCO) Królewski Trakt - Stare Miasto; Plac Republiki z Wieżą Prochową i perłą secesji - Domem Miejskim, Uniwersytet Karola, Teatr Operowy, Rynek Staromiejski z ratuszem i Zegarem Orloj. Czas wolny, zwiedzanie Placu Wacława z pomnikiem patrona kraju i Muzeum Narodowym. Wyjazd  z Pragi w trasę powrotną do kraju. Powrót do Sanoka w godzinach nocnych.

W cenie:

Cena zawiera: przejazd autokarem, opłaty drogowe, 2 noclegi w hotelu pod Pragą, 2 obiadokolacje, 2 śniadania, usługa pilota/przewodnika, ubezpieczenie KL i NWW, TFG/TFP.

Płatne dodatkowo:

  • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, kolejka linowa do Przepaści Macocha, rejs, oraz inne opłaty obligatoryjne – 1000 CZK,  800 CZK – dzieci, senioży powyżej 65 lat

Uwagi:

Członkowie PTTK oraz młodzież do 16 lat zniżka - 20 zł

Wymagany ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów i miejsc.

Plan:

Galeria:

PRAGA sierpień/1
PRAGA sierpień/2
PRAGA sierpień/3

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

w cenie
Sanok
03:30 Królowej Bony, Polska, Parking obok "Kauflandu"
w cenie
Rymanów
03:50 , Polska, Zatoczka przed "Jasiem Wędrowniczkiem"
w cenie
Krosno VIVO
04:10 Bieszczadzka, Polska, Przystanek naprzeciw Galeria VIVO
w cenie
Krosno, Krakowska
04:15 Krakowska, Polska, przystanek obok "Starego Cmentarza"
w cenie
Jasło
04:45 Kołłątaja, Polska, Jasielski Dom Kultury

Dopłaty i zniżki

-20 zł
za osobę
Członkowie PTTK
Proszę czekać ...