Główna  /  Wycieczki  /  Krajowe

ZIMOWISKO W RYMANOWIE ZDROJU

Polska / podkarpackie / Rymanów Zdrój

ZIMOWISKO W RYMANOWIE ZDROJU

Profil: kolonia

Cena: 900 zł

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • 13 46 321 71
  • 508 066 679
  • 797 006 716
  • Pon - Pt: 8.00 - 17.00

Opis:

RYMANÓW-ZDRÓJ - do uzdrowisko dziecięce, które posiada wspaniały mikroklimat leczniczy, gdzie powietrze przesycone jest jodem, bromem, ozonem. Walory bioklimatyczne podnosi lesistość terenu co sprzyja leczeniu górnych dróg oddechowych i stanów astmatycznych co sprzyja fizycznemu i psychicznemu rozwojowi oraz wzmacnia ogólną kondycję psychofizyczną oraz kształtuje zachowania prozdrowotne z wykorzystaniem lokalnych warunków klimatycznych.

Dom Wczasów Dziecięcych – jest publiczna placówką oświatową przeznaczoną dla dzieci i młodzieży w celu wspierania ich fizycznego i psychicznego rozwoju z wykorzystaniem lokalnych warunków klimatycznych. Położona jest z dala od ruchliwych ulic w sąsiedztwie lasu na 1.5 ha działce z własnym boiskiem oraz placem zabaw.

Zapewniamy:
- przejazd autokarem
- 5 noclegów (pokoje wieloosobowe)
- wyżywienie: śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek, kolacja, ciepłe napoje, woda mineralna
- opieka pedagogiczna: wykwalifikowana kadra posiadająca bogaty i różnorodny warszat pracy.
- bezpieczne warunki pobytu
- ciekawy program pobytu: Zajęcia sportowe, muzyczne, plastyczne, konkursy, zabawy, koło fortuny, śladami leśnych zwierząt, nauka piosenek turystycznych, karaoke, zabawy na śniegu, zabawy z tańcem, Rewia Mody, ognisko z kiełbaskami,  zjazdy na sankach (uzależnione od pogody), zajęcia rekreacyjno-sportowe na lodowisku  wizyta grocie solnej, tężnie solankowe, wizyt na basenie. Wycieczka autokarowa do Zarszyna - zwiedzanie Centrum Dziedzictwa  Przyrodniczego, Pastwiska  – Muzeum Pamięci Kardynała Karla Wojtyły, Przełom Wisłoka.
 

W cenie:

Uwagi:

Oferta skierowana dla dzieci w wieku 8-12 lat

Plan:

Galeria:

ZIMOWISKO W RYMANOWIE ZDROJU/1
ZIMOWISKO W RYMANOWIE ZDROJU/2

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...